• DILLUNS
    11.30h-13.30h CONTEMPORANI PRINC AD N. SUÑOL SALA 1
    17:30h-18:30h CLÀSSIC I INF A. DOMÈNECH SALA 1
    17:30h-18:30h INICIACIÓ CLÀSSIC INF O. MARCO SALA 2
    17:30h-18:30h CONTEMPORANI II INF V. MARTIN SALA 3
    18:30h-19:30h JAZZ II JUV V. MARTIN SALA 1
    18:30h-19:30h CLÀSSIC II NF O. MARCO SALA 2
    18:30h-19:30h CONTEMPORANI INIC I INF M. MARCE SALA 3
    19:30h-20:30h CONTEMPORANI INIC II INF M. MARCE SALA 3
    19:30h-20:30h CONTEMPORANI INT AD V. MARTIN SALA 1
    19:30h-20:45h CLÀSSIC INT V JUV-AD O. MARCO SALA 2
    20:45h-22:00h CLÀSSIC INT VI JUV-AD M. MARCE SALA 2
    20:30h-22:00h CONTEMPORANI AV AD J. ROS SALA 1
  • DILLUNS
    11.30h-13.30h CONTEMPORANI PRINC AD N. SUÑOL
    17:30h-18:30h CLÀSSIC I INF A. DOMÈNECH
    17:30h-18:30h INICIACIÓ CLÀSSIC INF O. MARCO
    17:30h-18:30h CONTEMPORANI II INF V. MARTIN
    18:30h-19:30h JAZZ II JUV V. MARTIN
    18:30h-19:30h CLÀSSIC II NF O. MARCO
    18:30h-19:30h CONTEMPORANI INIC I INF M. MARCE
    19:30h-20:30h CONTEMPORANI INIC II INF M. MARCE
    19:30h-20:30h CONTEMPORANI INT AD V. MARTIN
    19:30h-20:45h CLÀSSIC INT V JUV-AD O. MARCO
    20:45h-22:00h CLÀSSIC INT VI JUV-AD M.MARCE
    20:30h-22:00h CONTEMPORANI AV AD J. ROS
  • DIMARTS
    10:00h-11:30h CLÀSSIC AV AD J. M. RODRIGUEZ SALA 1
    11:30h-13:00h CONTEMPORANI AV AD C. FERNANDEZ SALA 1
    17:00h-18:00h INIC CLÀSSIC INF I. LÓPEZ SALA 1
    17:30h-18:30h INIC JAZZ INF I. TAPIAS SALA 2
    17:30h-18:30h INIC DANÇA IV INF A.TORREDEMER SALA 3
    18:00h-19:00h CLÀSSIC III JUV A.DOMÈNECH SALA 1
    18:30h-19:30h JAZZ I INF I. TAPIAS SALA 2
    19:00h-20.30h CLÀSSIC VII INT/AV AD J.M. RODRIGUEZ SALA 1
    19:00h-20.00h CONTEMPORANI I INF V. MARTIN SALA 3
    19:30h-20.30h CONTEMPORANI III JUV I. LÓPEZ SALA 2
    20:00h-21.00h CLÀSSIC INIC JUV M. MARCÉ SALA 3
    20:30h-22.00h CONTEMPORANI AV AD E.SABATÉ SALA 1
    20:30h-21.30h CONTEMPORANI PRINC AD L. IZAGUIRRE SALA 2
  • DIMARTS
    10:00h-11:30h CLÀSSIC AV AD J. M. RODRIGUEZ
    11:30h-13:00h CONTEMPORANI AV AD C. FERNANDEZ
    17:00h-18:00h INIC CLÀSSIC INF I. LÓPEZ
    17:30h-18:30h INIC JAZZ INF I. TAPIAS
    17:30h-18:30h INICIACIÓ DANÇA IV INF A.TORREDEMER
    18:00h-19:00h CLÀSSIC III JUV A.DOMÈNECH
    18:30h-19:30h JAZZ I INF I. TAPIAS
    19:00h-20.30h CLÀSSIC VII INT/AV AD J.M. RODRIGUEZ
    19:00h-20.00h CONTEMPORANI I INF V. MARTIN
    19:30h-20.30h CONTEMPORANI III JUV I. LÓPEZ
    20:00h-21:00h CLÀSSIC INIC JUV M. MARCÈ
    20:30h-22.00h CONTEMPORANI AV AD E.SABATÉ
    20:30h-21.30h CONTEMPORANI PRINC AD L. IZAGUIRRE
  • DIMECRES
    11:30h-13:00h CONTEMPORANI INT/AV AD F. LLOBERAS SALA 1
    15:15h-16:15h CONSC. CORPORAL I MOV. CONTEM: ON MOVE AD N. SUÑOL SALA 1
    16:30h-17:30h JAZZ III JUV-AD V. MARTIN SALA 1
    17:30h-18:30h CLÀSSIC II INF A.DOMÈNECH SALA 1
    17:30h-18:30h INIC CLÀSSIC INF O. MARCO SALA 2
    17:30h-18:30h CONTEMPORANI II INF V. MARTIN SALA 3
    18:30h-19:30h JAZZ II JUV V. MARTIN SALA 1
    18:30h-19:30h CLÀSSIC II INF O. MARCO SALA 2
    18:30h-19:30h CONTEMPORANI INIC I INF M. MARCE SALA 3
    19:30h-20:30h CONTEMPORANI INIC II INF M. MARCE SALA 3
    19:30h-20:30h CONTEMPORANI INT AD V. MARTIN SALA 1
    19:30h-20:45h CLÀSSIC INT V JUV-AD O. MARCO SALA 2
    20:45h-22:00h CLÀSSIC INT VI JUV-AD M. MARCE SALA 2
    20:30h-22.00h CONTEMPORANI AV AD J. ROS SALA 1
  • DIMECRES
    11:30h-13:00h CONTEMPORANI INT/AV AD F. LLOBERAS
    15:15h-16:15h CONSC. CORPORAL I MOV. CONTEM: ON MOVE AD N. SUÑOL
    16:30h-17:30h JAZZ III JUV-AD V. MARTIN
    17:30h-18:30h CLÀSSIC II INF A.DOMÈNECH
    17:30h-18:30h INIC CLÀSSIC INF O. MARCO
    17:30h-18:30h CONTEMPORANI II INF V. MARTIN
    18:30h-19:30h JAZZ II JUV V. MARTIN
    18:30h-19:30h CLÀSSIC II INF O. MARCO
    18:30h-19:30h CONTEMPORANI INIC I INF M . MARCE
    19:30h-20:30h CONTEMPORANI INIC II INF M . MARCE
    19:30h-20:30h CONTEMPORANI INT AD V. MARTIN
    19:30h-20:45h CLÀSSIC INT V JUV-AD O.MARCO
    20:45h-22:00h CLÀSSIC INT VI JUV-AD M. MARCE
    20:30h-22.00h CONTEMPORANI AV AD J. ROS
  • DIJOUS
    10:00h-11:30h CLÀSSIC AV AD J. M. RODRIGUEZ SALA 1
    11:30h-13:00h CONTEMPORANI INT/AV AD C. FERNANDEZ SALA 1
    17:00h-18:00h CONTEMPORANI PRINC JUV/AD I. LÓPEZ SALA 1
    17:30h-18:30h INIC JAZZ INF I. TAPIAS SALA 2
    17:30h-18:30h INIC DANSA IV INF A.TORREDEMER SALA 3
    18:00h-19:00h CLÀSSIC III JUV A.DOMÈNECH SALA 1
    18:30h-19:30h JAZZ I INF I. TAPIAS SALA 2
    19:00h-20.00h CONTEMPORANI I INF V. MARTIN SALA 3
    19:00h-20:30h CLÀSSIC VII INT/AV AD JM RODRIGUEZ SALA 1
    19:30h-20:30h CONTEMPORANI III JUV I. LÓPEZ SALA 3
    20:00h-21:00h INIC CONTEMPORANI AD M. MARCE SALA 3
    20:30h-22:00h CONTEMPORANI AV AD E.SABATÉ SALA 1
    20:30h-21:30h CLASSIC PRINC AD L. IZAGUIRRE SALA 2
  • DIJOUS
    10:00h-11:30h CLÀSSIC AV AD J. M. RODRIGUEZ
    DIJOUS
    11:30h-13:00h CONTEMPORANI INT/AV AD C. FERNANDEZ
    17:00h-18:00h CONTEMPORANI PRINC JUV/AD I. LÓPEZ
    17:30h-18:30h INIC JAZZ INF I. TAPIAS
    17:30h-18:30h INIC DANÇA IV INF A.TORREDEMER
    18:00h-19:00h CLÀSSIC III JUV A.DOMÈNECH
    18:30h-19:30h JAZZ I INF I. TAPIAS
    19:00h-20.00h CONTEMPORANI I INF V. MARTIN
    19:00h-20:30h CLÀSSIC VII INT/AV AD JM RODRIGUEZ
    19:30h-20:30h CONTEMPORANI III JUV I. LÓPEZ
    20:00h-21:00h INIC CONTEMPORANI AD M . MARCE
    20:30h-22:00h CONTEMPORANI AV AD E.SABATÉ
    20:30h-21:30h CLASSIC PRINC AD L. IZAGUIRRE
  • DIVENDRES
    10:00h-11.30h CLÀSSIC PRINC AD M. MARCE SALA 1
    11:30h-13:00h CONTEMPORANI PRINC AD N. SUÑOL SALA 1
    15:30h-16:45h CORPORAL I MOV. CONTEM: ON MOVE AD N. SUÑOL SALA 1
    16:15h-17:15h CLÀSSIC INT IV   AD IGONE LOPEZ SALA 2
    17:30h-18:30h INICIACIÓ DANSA I INF M.HENRICH SALA 3
    17:30h-18:30h INICIACIÓ DANSA II INF A. DOMÈNECH SALA 1
    17:30h-18:30h INICIACIÓ DANSA III INF I. LÓPEZ SALA 2
    19:00h-20:30h CLÀSSIC CO VIII AV AD J. M. RODRÍGUEZ SALA 1
    18.30h-19.30h HIP HOP INF SIFER SALA 3
    18:30h-20:00h CLÀSSIC COMPLEMENTARI OBERT E. BERNAL SALA 2
    19:00h-20:30h CLÀSSIC VIII - ADULTS AV C. FACCO SALA 1
    20:30h 22:00h REPERTORI COREOGRÀFIC TRIMESTRAL PROF. CONVIDAT SALA 1
  • DIVENDRES
    10:00h-11.30h CLÀSSIC PRINC AD M.MARCE
    11:30h-13:00h CONTEMPORANI PRINC AD N. SUÑOL
    15:30h-16:45h CONSC. CORPORAL I MOV. CONTEM: ON MOVE AD N. SUÑOL
    16:15h-17:15h CLÀSSIC INT IV   AD IGONE LOPEZ
    17:30h-18:30h INICIACIÓ DANSA I INF M.HENRICH
    17:30h-18:30h INICIACIÓ DANSA II INF A. DOMÈNECH
    17:30h-18:30h INICIACIÓ DANSA III INF I. LÓPEZ
    18.30h-19.30h HIP HOP INF SIFER
    18:30h-20:00h CLÀSSIC COMPLEMENTARI OBERT E. BERNAL
    19:00h-20:30h CLÀSSIC VIII – ADULTS AV C. FACCO
    20:30h 22:00h REPERTORI COREOGRÀFIC. INT/AV TRIMESTRAL PROF. CONVIDAT
  • INIC (INICIACIÓ)  AV (AVANÇAT)  PRINC (PRINCIPIANT)  INT (INTERMIG)  INF (INFANTIL)  JUV (JUVENIL)  AD (ADULT)  OBERT (TOTS ELS NIVELLS)

Utilitzem cookies pròpies i de tercers per realitzar anàlisis d'ús i de mesurament de la nostra web. En continuar amb la navegació entenem que s'accepta la nostra política de cookies

Accepto