• DILLUNS
    12h-13.30h CONTEMPORANI PRINC N. SUÑOL SALA 1
    17:30h-18:30h CLÀSSIC I INF A. DOMÈNECH SALA 1
    17:30h-18:30h INICIACIÓ CLÀSSIC INF O. MARCO SALA 2
    17:30h-18:30h CONTEMPORANI I I INF V. MARTIN SALA 3
    18:30h-19:30h JAZZ II JUV V. MARTIN SALA 1
    18:30h-19:30h CLÀSSIC II INF O. MARCO SALA 2
    19:30h-20:30h CONTEMPORANI II AD V. MARTIN SALA 1
    19:30h-21:00h CLÀSSIC IV JUV-AD O. MARCO SALA 2
    19:30h-20:30h HIP HOP JUVENIL J. PULIDO
    20:00h-21:30h CLAQUÉ INTERMEDIO E.PORQUERAS SALA 3
    20:30h-22:00h CONTEMPORANI IV AD A. LADANYI SALA 1
  • DILLUNS
    12h-13.30h CONTEM N. SUÑOL PRINC
    17:30h 18:30h CLÀSSIC A.DOMENECH I INF
    17:30h 18:30h INIC CLÀSSIC O. MARCO INF
    17:30h 18:30h CONTEM I V. MARTIN I INF
    18:30h 19:30h JAZZ V. MARTIN II JUV
    18:30h 19:30h CLÀSSIC O. MARCO II INF
    19:30h 20:30h CONTEM V. MARTIN II AD
    19:30h 21:00h CLÀSSIC O. MARCO IV JUV-AD
    19:30h 20:30h HIP HOP JUVENIL J. PULIDO
    20:00h 21:30h CLAQUÉ E. PORQUERAS INT
    20:30h 22:00h CONTEM A. LADANYI IV AD
  • DIMARTS
    10:00h-11:30h CLÀSSIC INT-AV J. M. RODRIGUEZ SALA 1
    17:00h-18:00h CLÀSSIC INIC INF I. LÓPEZ SALA 1
    17:30h-18:30h JAZZ INIC INF I. TAPIAS SALA 2
    17:30h-18:30h INICIACIÓ DANSA III INF A.TORRE SALA 3
    18:00h-19:00h CLÀSSIC III JUV A.DOMÈNECH SALA 1
    18:30h-19:30h JAZZ I INF I. TAPIAS SALA 2
    18:30h-19:30h HIP-HOP INIC INF JAVIER PULIDO SALA 3
    19:00h-20.30h CLÀSSIC V AD JM RODRIGUEZ SALA 1
    19:30h-20.30h CONTEMPORANI II JUV I. LÓPEZ SALA 2
    20:30h-22.00h CONTEMPORANI IV AD E.SABATÉ SALA 1
    20:30h-21.30h CLÀSSIC INIC AD L. IZAGUIRRE SALA 2
  • DIMARTS
    10:00h 11:30h CLÀSSIC J. M. RODRIGUEZ INT-AV
    17:00h-18:00h CLÀSSIC I. LÓPEZ INIC INF
    17:30h 18:30h JAZZ I. TAPIAS INIC INF
    17:30h 18:30h INIC DANSA A.TORRE III INF
    18:00h 19:00h CLÀSSIC A. DOMÈNECH III JUV
    18:30h 19:30h JAZZ I. TAPIAS I INF
    18:30h 19:30h HIP HOP JAVIER PULIDO INIC INF
    19:00h 20.30h CLÀSSIC JM RODRIGUEZ V AD
    19:30h 20.30h CONTEM I. LÓPEZ II JUV
    20:30h 22.00h CONTEM E.SABATÉ IV AD
    20:30h 21.30h CLÀSSIC L. IZAGUIRRE INIC AD
  • DIMECRES
             
    10:00h-11:30h CLÀSSIC INT JM RODRIGUEZ SALA 1
    14:00h-15:15h MODERN JAZZ INT AD I.TAPIAS SALA 2
    16:30h-17:30h JAZZ IV JUV-AD V. MARTIN SALA 1
    17:30h-18:30h CLÀSSIC I INF A.DOMÈNECH SALA 1
    17:30h-18:30h INICIACIÓ CLÀSSIC INF O. MARCO SALA 2
    17:30h-18:30h CONTEMPORANI II INF V. MARTIN SALA 3
    18:30h-19:30h JAZZ II JUV V. MARTIN SALA 1
    18:30h-19:30h CLÀSSIC II INF O. MARCO SALA 2
    18:30h-19:30h CONTEMPORANI I INF A. LADANYI SALA 3
    19:30h-20.30h CONTEMPORANI II AD V. MARTIN SALA 1
    19:30h-21:00h CLÀSSIC IV JUV-AD O. MARCO SALA 2
    20:30h-22.00h CONTEMPORANI IV AD A. LADANYI SALA 1
  • DIMECRES
    10:00h 11:30h CLÀSSIC JM RODRIGUEZ INT
    14:00h 15:15h MODERN JAZZ I.TAPIAS INT AD
    16:30h 17:30h JAZZ V. MARTIN IV JUV-AD
    17:30h 18:30h CLÀSSIC A. DOMÈNECH I INF
    17:30h 18:30h INIC CLÀSSIC O. MARCO INF
    17:30h 18:30h CONTEM I V. MARTIN II INF
    18:30h 19:30h JAZZ V. MARTIN II JUV
    18:30h 19:30h CLÀSSIC O. MARCO II INF
    18:30h 19:30h CONTEM A. LADANYI I INF
    19:30h 20.30h CONTEM V. MARTIN II AD
    19:30h 21.00h CLÀSSIC O. MARCO IV JUV-AD
    20:30h 22.00h CONTEM A. LADANYI IV AD
  • DIJOUS
    10:00h-11:30h CLÀSSIC INT-AV J. M. RODRIGUEZ SALA 1
    11:30h-13:00h CONTEMPORANI INT-AV FRANCISCO LLOBERAS SALA 1
    17:00h-18:00h CONTEMPORANI II JUV I. LÓPEZ SALA 1
    17:30h-18:30h JAZZ INIC INF I. TAPIAS SALA 2
    17:30h-18:30h INICIACIÓ DANSA III INF A.TORRE SALA 3
    18:00h-19:00h CLÀSSIC III INF A.DOMÈNECH SALA 1
    18:30h-19:30h JAZZ I INF I. TAPIAS SALA 2
    18:30h-19:30h HIP HOP I INF JAVIER PULIDO SALA 3
    19:00h-20:30h CLÀSSIC V AD JM RODRIGUEZ SALA 1
    19:30h-20:30h HIP HOP JUV JAVI PULIDO SALA 2
    20:30h-22:00h CONTEMPORANI IV AD E.SABATÉ SALA 1
    20:30h-21:30h CONTEMPORANI INIC AD L. IZAGUIRRE SALA 2
  • DIJOUS
    10:00h 11:30h CLÀSSIC J. M. RODRIGUEZ INT-AV
    11:30h 13:00h CONTEM FRAN. LLOBERAS INT-AV
    17:00h 18:00h CONTEM II I. LÓPEZ JUV
    17:30h 18:30h JAZZ I. TAPIAS INIC INF
    17:30h 18:30h INIC DANSA A.TORRE III INF
    18:00h 19:00h CLÀSSIC A. DOMÈNECH III JUV
    18:30h 19:30h JAZZ I. TAPIAS I INF
    18:30h 19:30h HIP HOP JAVIER PULIDO I INF
    19:00h 20:30h CLÀSSIC JM RODRIGUEZ V AD
    19:30h 20:30h HIP HOP JAVI PULIDO JUV
    20:30h 22:00h CONTEM E.SABATÉ IV AD
    20:30h 21:30h CONTEM L. IZAGUIRRE INIC AD
  • DIVENDRES
    12h-13.30h CONTEMPORANI PRINC AD N. SUÑOL SALA 1
    15:30h-16:45h CONSCIÈNCIA CORP. Y MOV. CONTEM N. SUÑOL SALA 1
    16.15h -17.15h CLÀSSIC IV  A. DOMÈNECH SALA 2
    17:30h-18:30h INICIACIÓ DANSA I INF A.DOMÈNECH SALA 3
    17:30h-18:30h INICIACIÓ DANSA II INF O. MARCO SALA 1
    17:30h-18:30h INICIACIÓ DANSA III INF I. LÓPEZ SALA 2
    18:45h-20:15h CLÀSSIC VI AD J. M. RODRÍGUEZ SALA 1
    19:00h-20:00h CLASSES PARTICULARS OBERT A. LADANYI SALA 2
    20:30h-22:00h REPERTORI COREO AD JORDI ROS SALA 1
  • DIVENDRES
    12h-13.30h CONTEM N. SUÑOL PRINC AD
    15:30h-16:45h CONSCIÈNCIA CORP. Y MOV. CONTEM N. SUÑOL
    16:15h 17:15h CLÀSSIC IV  A. DOMÈNECH
    17:30h 18:30h INIC DANSA A. DOMÈNECH I INF
    17:30h 18:30h INIC DANSA O. MARCO II INF
    17:30h 18:30h INIC DANSA I. LÓPEZ III INF
    18:45h 20:15h CLÀSSIC J.M. RODRIGUEZ VI AD
    19:00h 20:00h CLASSES PARTICULARS A. LADANYI OBERT
    20:30h-22:00h REP COREO JORDI ROS AD
  • INIC (INICIACIÓ)  AV (AVANÇAT)  PRINC (PRINCIPIANT)  INT (INTERMIG)  INF (INFANTIL)  JUV (JUVENIL)  AD (ADULTS)  OBERT (TOTS ELS NIVELLS)

Utilitzem galetes pròpies i de tercers per realitzar anàlisis d'ús i de mesura de la nostra web i millorar els nostres serveis. En continuar amb la navegació entenem que acceptes la política de privacitat

Cerrar mensaje política de cookies