• DILLUNS
    16:00h-17:15h JAZZ MUSICAL ADULT I. TAPIAS SALA 1
    17:20h-18:20h CLÀSSIC I INFANTIL A. DOMÈNECH SALA 1
    17:15h-18:15h INICIACIÓ CLÀSSIC INFANTIL O. MARCO SALA 3
    17:30h-18:30h CONTEMPORANI I INFANTIL V. MARTIN SALA 2
    18:30h-19:30h JAZZ II JUVENIL V. MARTIN SALA 1
    18:30h-19:30h CLÀSSIC II INFANTIL O. MARCO SALA 2
    18:20h-19:20h CONTEMPORANI INIC INFANTIL S. GHERALDONI SALA 3
    19:30h-20:30h CONTEMPORANI II INFANTIL I. TAPIAS SALA 3
    19:30h-20:30h CONTEMPORANI INT ADULT V. MARTIN SALA 1
    19:30h-20:30h CLÀSSIC IV JUVENIL-ADULT S. LÓPEZ SALA 2
    20:30h-21:45h CLÀSSIC INT ADULT S. LÓPEZ SALA 2
    20:30h-21:30h CLÀSSIC INICIACIÓ ADULT M. MARCE SALA 3
    20:30h-22:00h CONTEMPORANI AV ADULT J. ROS SALA 1
  • DILLUNS
    16:00h-17:15h JAZZ MUSICAL ADULT I TAPIAS
    17:20h-18:20h CLÀSSIC I INFANTIL A. DOMÈNECH
    17:15h-18:15h INICIACIÓ CLÀSSIC INFANTIL O. MARCO
    17:30h-18:30h CONTEMPORANI I INFANTIL V. MARTIN
    18:30h-19:30h JAZZ II JUVENIL V. MARTIN
    18:30h-19:30h CLÀSSIC II INFANTIL O. MARCO
    18:20h-19:20h CONTEMPORANI INIC INFANTIL S. GHELARDONI
    19:30h-20:30h CONTEMPORANI II INFANTIL I. TAPIAS
    19:30h-20:30h CONTEMPORANI INT ADULT V. MARTIN
    19:30h-20:30h CLÀSSIC IV JUVENIL-ADULT S. LÓPEZ
    20:30h-21:45h CLÀSSIC INT ADULT S. LÓPEZ
    20:30h-21:30h CLÀSSIC INICIACIÓ ADULT M. MARCE
    20:30h-22:00h CONTEMPORANI AV ADULT J. ROS
  • DIMARTS
    10:00h-11:15h BASE TÈCNICA ADULT M. MARCE SALA 1
    17:00h-18:00h INIC CLÀSSIC INFANTIL I. LÓPEZ SALA 1
    17:15h-18:15h INIC JAZZ INFANTIL I. TAPIAS SALA 2
    18:00h-19:00h CLÀSSIC III JUVENIL A. DOMÈNECH SALA 1
    18:15h-19:15h JAZZ I INFANTIL I. TAPIAS SALA 2
    19:00h-20:30h CLÀSSIC INT / AV ADULT M. MARCE SALA 1
    18:30h-19:30h CONTEMPORANI III INFANTIL I. LÓPEZ SALA 3
    19:30h-20.30h CONTEMPORANI III JUVENIL I. LÓPEZ SALA 2
    20:30h-21.30h CONTEMPORANI PRINC ADULT L. IZAGUIRRE SALA 2
    20:30h-22.00h CONTEMPORANI AV ADULT E.SABATÉ SALA 1
  • DIMARTS
    10:00h-11:15h BASE TÈCNICA ADULT M. MARCE
    17:00h-18:00h INIC CLÀSSIC INFANTIL I. LÓPEZ
    17:15h-18:15h INIC JAZZ INFANTIL I. TAPIAS
    18:00h-19:00h CLÀSSIC III JUVENIL A.DOMÈNECH
    18:15h-19:15h JAZZ I INFANTIL I. TAPIAS
    19:00h-20.30h CLÀSSIC VII INT/AV ADULT M. MARCE
    18:30h-19:30h CONTEMPORANI III INFANTIL I. LÓPEZ
    19:30h-20.30h CONTEMPORANI III JUVENIL I. LÓPEZ
    20:30h-21.30h CONTEMPORANI PRINC ADULT L. IZAGUIRRE
    20:30h-22.00h CONTEMPORANI AV ADULT E.SABATÉ
  • DIMECRES
    10:00h-11:30h CLÀSSIC INT/AV ADULT M. MARCE SALA 1
    11:30h-13:00h CONTEMPORANI INT/AV ADULT F. LLOBERAS SALA 1
    15:15h-16:15h ON MOVE ADULT N. SUÑOL SALA 1
    16:30h-17:30h CONTEMPORANI II JUVENIL V. MARTIN SALA 1
    17:20h-18:20h CLÀSSIC I INFANTIL A.DOMÈNECH SALA 1
    17:15h-18:15h INIC CLÀSSIC INFANTIL O. MARCO SALA 3
    17:30h-18:30h CONTEMPORANI I INFANTIL V. MARTIN SALA 2
    18:30h-19:30h JAZZ II JUVENIL V. MARTIN SALA 1
    18:30h-19:30h CLÀSSIC II INFANTIL O. MARCO SALA 2
    18:20h-19:20h CONTEMPORANI INIC. INFANTIL S. GHELARDONI SALA 3
    19:30h-20:30h CONTEMPORANI II INFANTIL I. TAPIAS SALA 3
    19:30h-20:30h CONTEMPORANI INT ADULT V. MARTIN SALA 1
    19:30h-20:30h CLÀSSIC IV JUVENIL-ADULT S. LÓPEZ SALA 2
    20:30h-21:45h CLÀSSIC INT ADULT S. LÓPEZ SALA 2
    20:30h-21:30h CONTEMPORANI INIICIAC. ADULT M. MARCE SALA 3
    20:30h-22.00h CONTEMPORANI AV ADULT J. ROS SALA 1
  • DIMECRES
    10:00h-11:30h CLÀSSIC INT/AV ADULT M. MARCE
    11:30h-13:00h CONTEMPORANI INT/AV ADULT F. LLOBERAS
    15:15h-16:15h ON MOVE ADULT N. SUÑOL
    16:30h-17:30h CONTEMPORANI II JUVENIL V. MARTIN
    17:20h-18:20h CLÀSSIC I INFANTIL A.DOMÈNECH
    17:15h-18:15h INIC CLÀSSIC INFANTIL O. MARCO
    17:30h-18:30h CONTEMPORANI I INFANTIL V. MARTIN
    18:30h-19:30h JAZZ II JUVENIL V. MARTIN
    18:30h-19:30h CLÀSSIC II INFANTIL O. MARCO
    18:20h-19:20h CONTEMPORANI INIC I INFANTIL S. GHELARDONI
    19:30h-20:30h CONTEMPORANI II INFANTIL I. TAPIAS
    19:30h-20:30h CONTEMPORANI INT ADULT V. MARTIN
    19:30h-20:30h CLÀSSIC IV JUVENIL-ADULT S. LÓPEZ
    20:30h-21:45h CLÀSSIC INT ADULT S. LÓPEZ
    20:30h-21:30h CONTEMPORANI INICIAC. ADULT M. MARCE
    20:30h-22.00h CONTEMPORANI AV ADULT J. ROS
  • DIJOUS
    10:00h-11:30h CONTEMPORANI INT / AV ADULT V. MARTIN SALA 1
    17:00h-18:00h INIC. CLÀSSIC INFANTIL I. LÓPEZ SALA 1
    17:15h-18:315h INIC JAZZ INFANTIL I. TAPIAS SALA 3
    17:30h-18:30h INIC DANSA IV INFANTIL A.TORREDEMER SALA 3
    18:00h-19:00h CLÀSSIC III JUVENIL A.DOMÈNECH SALA 1
    18:30h-19:30h JAZZ I INFANTIL I. TAPIAS SALA 2
    19:00h-20.30h CLÀSSIC INT / AV ADULT M. MARCE SALA 3
    18:15h-19:15h HIP HOP INFANTIL J. CALLIS SALA 3
    19:30h-20:30h CONTEMPORANI III JUVENIL I. LÓPEZ SALA 2
    20:30h-21:30h CLASSIC PRINC ADULT L. IZAGUIRRE SALA 2
    20:30h-22:00h CONTEMPORANI AV ADULT E.SABATÉ SALA 1
  • DIJOUS
    10:00h-11:30h CONTEMPORANI INT / AV ADULT V. MARTIN
    17:00h-18:00h INIC. CLÀSSIC INFANTIL I. LÓPEZ
    17:15h-18:15h INIC JAZZ INFANTIL I. TAPIAS
    17:30h-18:30h INIC DANÇA IV INFANTIL A.TORREDEMER
    18:00h-19:00h CLÀSSIC III JUVENIL A.DOMÈNECH
    18:30h-19:30h JAZZ I INFANTIL I. TAPIAS
    19:00h-20.30h CLÀSSIC INT / AV ADULT M. MARCE
    18:15h-19:15h HIP HOP INFANTIL J. CALLIS
    19:30h-20:30h CONTEMPORANI III JUVENIL I. LÓPEZ
    20:30h-21:30h CLASSIC PRINC ADULT L. IZAGUIRRE
    20:30h-22:00h CONTEMPORANI AV ADULT E.SABATÉ
  • DIVENDRES
    10:00h-11.30h CLÀSSIC PRINC ADULT A. DOMÈNECH SALA 1
    11:30h-13:00h CONTEMPORANI PRINC ADULT N. SUÑOL SALA 1
    15:15h-16:15h ON MOVE ADULT N. SUÑOL SALA 1
    16:15h-17:15h CLÀSSIC PRINC / INT ADULT IGONE LÓPEZ SALA 1
    17:15h-18:15h INICIACIÓ DANSA II INFANTIL A. DOMÈNECH SALA 1
    17:30h-18:30h INICIACIÓ DANSA III INFANTIL I. LÓPEZ SALA 2
    17:45h-18:45h INICIACIÓ DANSA I INFANTIL M. HENRICH SALA 3
    19:00h-20:30h CLÀSSIC INT / AV ADULT GUILLERMINA SALA 1
  • DIVENDRES
    10:00h-11:30h CLÀSSIC PRINC ADULT A. DOMÈNECH
    11:30h-13:00h CONTEMPORANI PRINC ADULT IN. SUÑOL
    15:15h-16:15h ON MOVE ADULT N. SUÑOL
    16:15h-17:15h CLÀSSIC PRINC / INT ADULT I. LÓPEZ
    17:15h-18:15h INICIACIÓ DANSA II INFANTIL A.DOMÈNECH
    17:30h-18:30h INICIACIÓ DANSA III INFANTIL I. LÓPEZ
    17:45h-18:45h INICIACIÓ DANSA I INFANTIL M. HENRICH
    19:00h-20:30h CLÀSSIC INT / AV ADULT GUILLERMINA
  • INIC (INICIACIÓ)  AV (AVANÇAT)  PRINC (PRINCIPIANT)  INT (INTERMIG)  INF (INFANTIL)  JUV (JUVENIL)  AD (ADULT)  OBERT (TOTS ELS NIVELLS)

Utilitzem cookies pròpies i de tercers per realitzar anàlisis d'ús i de mesurament de la nostra web. En continuar amb la navegació entenem que s'accepta la nostra política de cookies

Accepto